Jdi na obsah Jdi na menu
 

P a r a f í n o v ý    z á b a l :

Jednorázový parafínový zábal je jednodušší na aplikaci než klasické nanášení parafínu. Jedná se o jednotlivé pláty, které se dají snadno tvarovat na různé části těla. Díky rovnoměrnému působení tepla dochází k výraznému vstřebání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně.


jrz-cokolada.jpgJRZ Čokoláda: obsahuje 50% čistého kakaa. Kakao má vysoký obsah antioxidačních složek, široké spektrum minerálů a vitamínů. Dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňuje endorfíny a serotoniny - "zdroje štěstí".

jrz-ajurvedske-bylinky.jpgJRZ  Ajurvédské bylinky: obsahuje směs ajurvédských bylin, např.:hořčice indická, blahovičník, libavka, kafrovník, skořice cejlonská. Redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje svěží vůně bylin, která pomáhá při nástupu viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích.

jrz-kokos.jpgJRZ Kokos: obsahuje 30% čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro suchou a citlivou pokožku, pro kterou zajišťuje optimální péči. Obsahuje antioxidanty, brání stárnutí pokožky, hydratuje i regeneruje. Tento typ je vhodný pro každodenní péči a lze obklady přiložit na klouby, záda, ramena. Nízký bod tání díky kokosovému oleji umožňuje aplikovat zábal i klientům s vysokou citlivostí na teplo. K uvolňování dochází již od cca 25°C-27°C. Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek.

jrz-cannabis.jpgJRZ Cannabis: obsahuje přírodní konopný olej, který posiluje imunitu a zároveň působí proti bolesti kloubů, páteře a svalů. Tento zábal je také vhodný při kožních obtížích.  Při zahřátí zábalu se postupně uvolňují aktivní látky.

jrz-levandule.jpgJRZ Levandule: Aromaterapeutický zážitek s vůní levandule je velice silný, probouzí smysly a navozejepříjemné pocity. Pomáhá od bolesti hlavy, celkového vyčepání a stresu. Levandule zklidňuje, pomáhá udržet emoční a duševní rovnováhu. Její typická vůně je čistá a svěží.

jrz-med.jpgJRZ Med: obsahuje 90% čistého včelího vosku. Včelí vosk obsahuje velkého množství hodnotných látek, ale také buňky povzbuzující vitamín A, který je úspěšně využíván proti vysoušení pokožky.

jrz-pomeranc.jpgJRZ Pomeranč: obsahuje přírodní pomerančový olej, který čistí a osvěžuje pokožku. Tento zábal je vhodný při anticelulitidní terapii.  Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje svěží pomerančová vůně, která je svěží a působí povzbuzujícím efektem.