Jdi na obsah Jdi na menu
 

sam_1138.jpg

Něco o mně:

   Ještě než s některými zájemci navážu pracovní vztahy, měl bych se představit a popsat své znalosti a zkušenosti z praxe.

   Mé jméno je Kühn Jan a pocházím z Prahy.
Když jsem byl na ZŠ a rozhodoval se, čím se budu živit až vystuduji, váhal jsem mezi dvěmi školami. Gymnáziem nebo jít a vyučit se masérem. Musím říci, že jsem zvolil tu správnou cestu a ani trochu toho nelituji.

   Studoval jsem 3 roky na SOU obor rekondiční a sportovní masér, ukončené výučním listem. Během studia jsem získával praxi masírováním v mateřské školce, v ústavu sociální péče a domově pro seniory.
   Poté jsem byl zaměstnán v rehabilitační klinice. V té době jsem také působil jako masér v ambulantní poliklinice.

   Praxe v oboru není nikdy dost, ale mohu říci, že si dovedu poradit s obtížemi, se kterými se často setkávají lidé v sedavém zaměstnání, dělníci a lidé často se stresující.

   Mým životním cílem je dále se vzdělávat v oboru. Vybudovat si klientelu, která se ke mne bude vracet v obtížích a s pocitem, že jim dokáži pomoci.

ZAJÍMAVÉ:    Od ledna 2015 jsem se stal poskytovatelem "Náhradního plnění", čímž umožním firmám splnit zákonnou povinnost dle § 81 zákona č 435/2004 Sb.

Má osvědčení:

   Zde máte možnost nahlédnout do mnou absolvovaných škol a kurzů, které mě opravňují vykonávat činnost maséra.

vysvedceni-001.jpg

 

                2004 - 2007

  absolvent Střední školy Aloyse Klara
v Praze - obor rekondiční, sportovní masér

 

 

 bankovani-001.jpgmedova-masaz-001.jpg
2010
  účastník kurzu:
     Baňkování
 (lokální aplikace)

 

 2014
účastník kurzu:   
 Medová masáž   

 

 

  

POZNÁMKA:   Mám veliký zájem se nadále v oboru vzdělávat a účastnit se dalších odborných kurzů. Jen díky Vašemu zájmu o mé služby budu moci tyto kroky podniknout a rozšířit pro Vás nabídku služeb.