Jdi na obsah Jdi na menu
 

Voskové zábaly s propolisem v BIO kvalitě:

   Jemná fólie z čistého včelího vosku má termoregulační vlastnosti. Hlavní výhodou je pomalé pronikání tepla hluboko do lidského těla (tzv. plíživé teplo).
Další úžasnou vlastností u tohoto produktu je regenerace organismu, kterou zajišťují přírodní vosky, pryskyřice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzymy obsažené v propolisu.


Jak vybrat ten správný zábal?

bio-levandule.pngLevandule: je vhodná pro zklidnění celého organismu, tišší bolest hlavy vyvolané stresem a migrény. Snižuje přílišnou nervovou aktivitu.
 

bio-vcely-med.pngVčelí med: má tu úžasnou vlastnost, díky které pomalu ustoupí pocit studených nohou a bolesti hlavy. Také dokáže uvolnit vnitřní napětí organismu a posílit regeneraci.
 

bio-cokolada.pngČokoláda: je lékem proti stresu. Propojením čisté čokolády, propolisu a včelího vosku dopřejete relax nejen tělu, ale i mysli. Zábal nabídne smyslnou vůni kakaa, podpoří tvorbu hormonů štěstí, čímž máme lepší vnitřní pocit.

bio-mata---citron.pngMáta - Citron: je vhodný k osvěžení organismu. Dodává novou energii po fyzické námaze. Citron má silné dezinfekční a antibakteriální účinky. Máta vám uvolní dýchací cesty a uklidní mysl.

bio-trezalka---pomeranc.pngTřezalka - Pomeranč: tato kombinace působí antibioticky a má protizánětlivé účinky. Léčí ekzémy. Třezalka zmírní úzkost, neklid, psychické napětí a depresi. Pomeranč povzbudí celý organismus a ošetří pokožku.

bio-eukalyptus.pngEukalyptus: je známý svou zahřívací schopností. Používá se ke snížení svalového napětí a křečím. Zmírní bolest hlavy a má antiseptické účinky. Není vhodní v době těhotenství a kojení !!!
 

bio-pomeranc---zazvor.pngPomeranč - Zázvor: tato kombinace odstraní napětí, pozvedne náladu a omládne vaši pokožku. Pomeranč navodí pocit tepla, radosti a zregeneruje pokožku. Zázvor stimuluje cirkulaci krve. Je protizánětlivý a pomáhá při bolestech hlavy a stresu.